Jesteś w sekcji:   Strona główna  > 

Aktualności

 >  Newsy rynkowe

Powrót do listy aktualnościDrukujNewsy rynkowe


BUDTRADEminiaturka
ZAPROSZENIE NA KONFERENCJĘ „DROGA SPÓŁKI NA RYNEK KAPITAŁOWY”
dodano: 2012-10-15 11:45:57

Nie tak dawno poznaliśmy laureatów konkursu CAPITAL EXPRESS. Teraz przyszedł czas podsumowań oraz czas kolejnych zmagań start up’ów na drodze do pozyskania inwestora. Wszystko to w trakcie konferencji „Droga spółki na rynek kapitałowy”, która odbędzie się 23 października o godzinie 10 w Arsenal Palace Conference & SPA Hotel w Chorzowie.


Z grupy laureatów konkursu CAPITAL EXPRESS zostały wyłonione cztery start up’y , które będą mogły przedstawić podczas Road show profil swojej działalności w jak najlepszym świetle. Całość utrzymana w konwencji Dragon’s Den. Wszystko odbędzie się przed gronem potencjalnych Inwestorów po to aby uzyskać niezbędny kapitał na dalszy rozwój działalności.


Podczas konferencji oprócz spotkania Inwestorów z Przedstawicielami Start up’ów będzie możliwość spotkania ekspertów – doradców i praktyków z zakresu dziedziny finansowania przedsiębiorstw. Wszystko po to, aby promować dobre praktyki pozyskiwania źródeł finansowania działalności wśród MŚP. Laureaci otrzymają certyfikaty „Firma z potencjałem”.


Jak relacjonuje jeden z uczestników: „Czujemy się bardzo wyróżnieni” – mówi Marcin Górski, kierownik projektu BUDTRADE.pl. „Nasz StartUp zaczynał się w małym pokoju w Jaworznie od pomysłu na sprzedawanie materiałów budowlanych przez Internet. Teraz zostaliśmy zauważeni i nagrodzeni przez organizatorów ogólnopolskiego konkursu. Na pewno nie zawiedziemy podczas prezentacji”.

 

                            

 

Konferencja „Droga spółki na rynek kapitałowy” jest uwieńczeniem projektu „Capital Express - nowa proinnowacyjna usługa dla firm z potencjałem”. Projekt organizowany przez Agencję Rozwoju Lokalnego z Jaworzna wspierał doradczo firmy z MŚP w zakresie pozyskania Inwestorów.


Wszystkich zainteresowanych sposobem finansowania swojej działalności, a także inwestorów serdecznie zapraszamy!


 


Komentarze (0)

Brak komentarzy.

zamknij

Logowanie

Jeżeli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

   

Loguj mnie automatycznie przy każdych odwiedzinach serwisu
zaloguj